Сейчас в корзине

Меблі з нержавіючої сталі

Статьи

Кухонная мебель из нержавеющей стали для общепита от "Фреш-Тэк"

Для успешной деятельности предприятий общепита: кафе, ресторанов ...

Как выбрать вытяжной зонт для профессиональной кухни?

Современные стандарты организации заведений питания предъявляют ...

Как выбрать ванну моечную из нержавеющей стали?

Подбор мебели для профессиональной кухни – это очень непростая ...

Мебель из нержавеющей стали

Одним из универсальнейших материалов, которые используют ...

Меблі з нержавіючої сталі

Кухня - серце ресторану, кафе і будь-якого іншого закладу, де відвідувачеві подають готову страву. До професійних кухонь закладів громадського харчування висувається низка високих вимог, обґрунтованих не тільки санітарно-гігієнічними нормами. Кухня має бути насамперед зручною для персоналу, а в закладах, де вона частково проглядається відвідувачем, - ще й привабливою. Відповідати високим вимогам сучасному харчоблоку допомагає професійне обладнання та якісні меблі зі сталі-нержавійки.


Мебель из нержавеющей стали

 

Купити меблі з нержавіючої сталі (нержавійки) - сучасне і практичне рішення для чистих приміщень громадського харчування. Сяюча полірована поверхня має ефектний вигляд, легко миється, чиститься, дезінфікується.


Термін експлуатації стелажів, ванн, виробничих столів, полиць, витяжних парасольок та іншого незамінного на кухні обладнання залежить тільки від якості матеріалів, технології виготовлення та умов використання. Нержавійка має довгий список переваг, які дають змогу ефективно використовувати її для виробництва кухонних меблів:


- Кислотостійкий сплав не окислюється під впливом повітря і води, не вступає в реакцію з продуктами харчування, стійкий до різких перепадів температур та інших негативних факторів;
- Висока міцність за мінімальної товщини металу дає змогу виробляти меблі значних габаритів, зберігаючи їхню легкість;
- За виробами з нержавійки легко доглядати: для миття підійдуть як мильний розчин, так і мийні засоби на основі кислот і лугів, шкоди поверхні вони не завдадуть;
- Легувальні компоненти металевого сплаву забезпечують корозійну стійкість і довговічність навіть при постійному контакті з водою;
- Дзеркальне сяйво легованої сталі якнайкраще підкреслює статус закладу, забезпечує привабливість кухонного обладнання.

Купити кухонні меблі з нержавіючої сталі від виробника


Мебель из нержавеющей стали

Інтернет-магазин Fresh-Tec пропонує купити меблі для громадського харчування з нержавійки за ціною виробника! Виробничі потужності підприємства розташовані в Харкові, що дає змогу запропонувати найкращу ціну для українського споживача.
В асортименті:


- Виробничі столи, стелажі, полиці, мийні ванни;
- Витяжні парасолі, крохмалоуловлювачі;
- Стенди під печі, полиці сушарки та багато іншого, зокрема гастроємності, дека і т.д.


У процесі виробництва використовується високоякісна нержавіюча сталь AISI 304, 430. Усі зварні шви виконані інверторним аргоновим зварюванням, застосовується сучасне іспанське обладнання.
Крім варіантів і моделей, представлених у каталозі компанії, ми готові виготовити кухонні меблі з нержавіючої сталі на замовлення за індивідуальними параметрами. Якщо жодне зі стандартних рішень не вписується в концепцію вашої кухні, зверніться до менеджера, щоб уточнити подробиці і зробити замовлення.